TANITIM

DÜNYA'NIN 1 NUMARALI VE EN KAPSAMLI SERTİFİKA PROGRAMLARINA SAHİP EĞİTİM KURUMUNA HOŞGELDİNİZ.

Welcome guest

Merhaba,
Uzaktan Eğitim Sistemi (UES) Öğrenci girişi için
tıklayın!HakkımızdaBirçok önemli sektörde yer alan alanında öncü PressGrup bünyesinde bulunan SertifikaPress Sertifika Programları sizi geleceğe hazırlıyor. Sertifika Programlarımız mezunlarımızın çeşitli firmalardan iş teklifleri alıp, iş dünyasında başarılı çalışmalar yapacağı şekilde düzenlenmektedir.

Kurumumuz, akademik sertifikasyon bilirkişiliği ile akreditasyon ve sertifikasyonu üzerine tescilli olup, ticaret sicil ve vergi dahil bilumum kayıtlarda, Türkiye'de sadece bu iştigal üzerine görev üstlenmiş, bu misyon ve vizyondaki tek kurumdur. Çalışmalarımız, dünya standartlarına uygun hale getirilmesi açısından, üst uluslararası bilirkişi kurumları tarafından denetlenmekte ve akredite edilmektedir.

Pressgrup, eğitim alanında gerçekleştirmiş olduğu atılımları genişleterek çoğaltırken İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok ile yayılan örgün eğitim merkezlerini de buna paralel olarak artırmaktadır. Bu kuruluşlar özellikle bir dersane anlayışından çok, mezun olunduğunda öğrencilere diplomanın yanında bir kariyer/iş sunmak amacına göre hareket etmektedirler.

Mezunlarımızın Grubumuz bünyesinde çalıştırılması tercihimizdir. Özellikle madencilik alanında büyük yankı meydana getirecek Madenkent projemiz (Anadolu için), binlerce mezunumuza gelecek sunacaktır. Ancak, genel anlamda işsizlik değil, kalifiye personel yetersizliği hususunun altını çizmekteyiz. Kalifiye personel olmanın birinci şartı yabancı dil iken, diploma yine ikinci sırada yer almakta, deneyim ve başarı ise tamamlayıcı unsurlar olmaktadır.

SertifikaPress Türkiye'nin ilk uluslararası akreditasyona sahip online eğitim kurumudur. Tüm eğitim ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri'nde resmi olarak onaylı ve 1870 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan American Association for Higher Education & Accreditation (Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu - AAHEA) tarafından yürütülmektedir.

SertifikaPress Eğitim Akademisi, başkanlığı Doç.Dr. Bilal Semih BOZDEMİR tarafından yapılmakta olan PressGrup resmi tescilli markasıdır.